IV Międzynarodowy Turniej w Siematyczach

gru 25, 2013

Wyniki 4 Świątecznego Turnieju Piłki Siatkowej

 

U 18

UKS Danex Siemiatycze – MUKS Leżajsk 0:3 (23-25, 23-25, 4-15)

MKS V LO Rzeszów – Rigas Volejbal Skola 1:2 (15-25, 26-28, 15-11)

UKS Danex Siemiatycze – UKS Atena Warszawa 0:3 (16-25, 11-25, 8-15)

MUKS Leżajsk – MKS V LO Rzeszów 2:1 (28-26, 25-22, 12-15)

UKS Esperanto Warszawa – UKS Atena Warszawa 1:2 (15-25, 18-25, 15-12)

UKS Danex Siemiatycze – Rigas Volejbal Skola 0:3 (10-25, 20-25, 18-20)

MKS V LO Rzeszów – UKS Esperanto Warszawa 3:0 (25-20, 25-20, 16-14)

UKS Atena Warszawa – MUKS Leżajsk 3:0 (25-15, 25-22, 15-2)

UKS Esperanto Warszawa – Rigas Volejbal Skola 0:3 (14-25, 20-25, 8-15)

UKS Danex Siemiatycze – UKS Esperanto Warszawa 1:2 (25-19, 18-25, 9-15)

MUKS Leżajsk – Rigas Volejbal Skola 1:2 (25-23, 19-25, 13-15)

UKS Atena Warszawa – Rigas Volejbal Skola 0:3 (23-25, 20-25, 4-15)

MUKS Leżajsk – UKS Esperanto Warszawa 2:1 (25-22, 25-17, 8-15)

UKS Danex Siemiatycze – MKS V LO Rzeszów 0:3 (5-25, 6-25, 5-15)

UKS Atena Warszawa – MKS V LO Rzeszów 2:1 (25-22, 25-21, 9-15)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. Rigas Volejbal Skola (Łotwa)
  2. UKS Atena Warszawa
  3. MKS MOS V LO Rzeszów
  4. MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna
  5. UKS Esperanto Warszawa
  6. UKS Danex Siemiatycze

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI TURNIEJU:

 

Elizabethe Dikamane (Rigas VS)

Agnieszka Gawlik (Atena)

Agnieszka Bieniarz (MKS V LO)

Karolina Ciołek (MUKS Leżajsk)

Monika Grzęda (Esperanto)

Magda Kowalczuk (Danex)

 

U 16

MOSiR Siemiatycze – MKS V LO Rzeszów II 2:1 (25-14, 22-25, 15-8)

Torstar Kobyłka – MKS V LO Rzeszów 2:0 (25-19, 25-12)

MUKS Leżajsk – Tauras Wilno 0:2 (14-25, 15-25)

MOSiR Siemiatycze – Marupe Team 0:2 (10-25, 11-25)

Torstar Kobyłka – UKS Start Szepietowo 2:0 (25-19, 25-16)

UKS Start Szepietowo – MKS V LO Rzeszów 0:2 (7-25, 19-25)

MKS V LO Rzeszów II – Marupe Team 0:2 (5-25, 8-25)

UKS Esperanto Warszawa – MUKS Leżajsk 2:0 (25-9, 25-21)

UKS Esperanto Warszawa – Tauras Wilno 1:2 (21-25, 25-23, 13-15)

 

Marupe Team – MUKS Leżajsk 2:0 (25-11, 25-12)

Torstar Kobyłka – MKS V LO Rzeszów II 2:0 (25-14, 25-20)

Tauras Wilno – UKS Start Szepietowo 2:0 (25-8, 25-21)

MKS V LO Rzeszów – MUKS Leżajsk 2:0 (25-13, 25-15)

UKS Esperanto Warszawa – MKS V LO Rzeszów II 2:0 (25-11, 25-5)

MOSiR Siemiatycze- UKS Start Szepietowo 0:2 (24-26, 16-25)

Marupe Team – MKS V LO Rzeszów 2:0 (25-18, 25-9)

Torstar Kobyłka – UKS Esperanto Warszawa 0:2 (17-25, 11-25)

Tauras Wilno – MOSiR Siemiatycze 2:0 (25-7, 25-11)

 

MKS V LO Rzeszów – Torstar Kobyłka 0:2 (21-25, 18-25)

Marupe Team – UKS Esperanto Warszawa 2:0 (25-9, 25-17)

MUKS Leżajsk – MKS V LO Rzeszów II 2:0 (25-23, 26-24)

Torstar Kobyłka – UKS Start Szepietowo 2:0 (25-16, 25-11)

Marupe Team – Tauras Wilno 2:1 (22-25, 25-14, 15-6)

MUKS Leżajsk – MOSiR Siemiatycze 2:1 (28-26, 20-25, 15-10)

MKS V LO Rzeszów – UKS Start Szepietowo 2:0 (25-16, 25-15)

UKS Esperanto Warszawa – Tauras Wilno 0:2 (22-25, 14-25)

MKS V LO Rzeszów II – MOSiR Siemiatycze 1:2 (14-25, 27-25, 4-15)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. Marupe Team (Łotwa)
  2. SM  Tauras Wilno (Litwa)
  3. UKS Esperanto Warszawa
  4. KS Torstar Kobyłka
  5. MKS MOS V LO Rzeszów
  6. UKS Start Szepietowo
  7. MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna
  8. MOSiR Siemiatycze
  9. MKS MOS V LO Rzeszów II

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI TURNIEJU:

 

Alicie Igale (Marupe)

Auguste Ramelite (Tauras)

Kaja Kordiał (Esperanto)

Wiktoria Strucińska (Torstar)

Izabela Wisz (Rzeszów)

Sylwia Wiśniewska (Szepietowo)

Magdalena Kozyra (Leżajsk)

Anna Bajena (Siemiatycze)

Kinga Kopacz (Rzeszów II)

 

 

U 12

 

Marupe Team – Tauras Wilno 20-25

MKS V LO Rzeszów – Rigas VS II 18-25

MUKS Leżajsk – MUKS Leżajsk III 25-23

Siemiatycze – Rigas VS 13-25

Tauras Wilno II – Torstar Kobyłka 25-8

Danex Siemiatycze – Torstar Kobyłka II 25-3

Siemiatycze II – Leżajsk II 25-21

Rigas VS II – Marupe 17-25

Wilno II – Leżajsk 26-24

Siemiatycze – Leżajsk III 6-25

Siemiatycze II – Wilno 11-25

Rzeszów – Kobyłka II 25-1

Danex – Leżajsk II 25-16

Rigas VS II – Siemiatycze II 25-12

Marupe – Kobyłka II 25-4

Siemiatycze – Wilno II 19-25

Esperanto – Rigas VS 25-20

Wilno – Leżajsk II 25-11

Danex – Rzeszów 17-25

Esperanto – Kobyłka 25-7

Leżajsk III – Rigas VS 14-25

Marupe – Rzeszów 20-25

Rigas VS II – Leżajsk II 25-14

Siemiatycze II – Kobyłka II 25-17

Danex – Wilno 10-25

Leżajsk – Kobyłka 25-16

Wilno II – Rigas VS 10-25

Esperanto – Leżajsk III 25-13

Kobyłka II – Leżajsk II 15-25

Siemiatycze II – Rzeszów 8-25

Rigas VS II – Wilno 10-25

Danex – Marupe 14-25

Wilno II – Leżajsk III 25-18

Siemiatycze – Kobyłka 26-28

Esperanto – Leżajsk 25-13

Rzeszów – Leżajsk II 25-12

Wilno – Kobyłka II 25-8

Siemiatycze II – Marupe 15-25

Danex – Rigas VS II 11-25

Siemiatycze – Leżajsk 13-25

Kobyłka – Rigas VS 6-25

Esperanto – Wilno II 25-20

Danex – Siemiatycze II 25-11

Rigas VS II – Kobyłka II 25-0

Marupe – Leżajsk II 25-12

Wilno – Rzeszów 25-12

Leżajsk – Rigas VS 19-25

Leżajsk III – Kobyłka 25-14

Esperanto – Siemiatycze 25-5

 

Marupe – Rigas VS 18-25

Rigas VS II – Leżajsk 25-21

Esperanto – Marupe 25-6

Wilno – Rigas VS 25-15

Wilno II – Rigas VS II 20-25

Kobyłka II – Siemiatycze 12-25

Danex – Kobyłka 25-19

Siemiatycze II – Leżajsk III 8-25

Rzeszów – Leżajsk 25-13

Siemiatycze II – Kobyłka 16-25

Leżajsk II – Siemiatycze 25-15

Danex – Leżajsk III 10-25

Rzeszów – Wilno II 20-25

Wilno – Esperanto 25-21

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. Tauras Wilno (Litwa)
  2. UKS Esperanto Warszawa
  3. Rigas Volejbal Skola (Łotwa)
  4. Marupe Team (Łotwa)
  5. Rigas Volejbal Skola II (Łotwa)
  6. Tauras II Wilno (Litwa)
  7. MKS MOS V LO Rzeszów
  8. MUKS Leżajsk Elektrociepłownia Nowa Sarzyna
  9. MUKS Leżajsk II Elektrociepłownia Nowa Sarzyna
  10. UKS Danex Siemiatycze
  11. KS Torstar Kobyłka
  12. MOSiR Siemiatycze II
  13. MUKS Leżajsk III Elektrociepłownia Nowa Sarzyna
  14.  MOSiR Siemiatycze
  15. KS Torstar II Kobyłka

 

siematycze1

siematycze2